Peszel

Peszel

Peszel to rura osłonowa ziemna karbowana, która ma szerokie zastosowanie. Wykorzystywana jest między innymi wówczas, gdy osłonić trzeba kable elektryczne bądź teletechniczne znajdujące się w ziemi. Peszel daje również wiele innych korzyści. Jest to rura osłonowa, która pozwala na zupełnie bezinwazyjną wymianę kabli, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Karby, którymi charakteryzuje się peszel sprawiają, że możliwe jest wygięcie rury w łuk. Jednocześnie jest ona zdecydowanie bardziej wytrzymała na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

W sprzedaży dostępne peszle doskonałej jakości. Na uwagę zasługują bez wątpienia te z podwójnym płaszczem. W każdym zwoju taki peszel zawiera drut bądź linkę.

Peszle to rury osłonowe, które obecnie wykorzystywane są powszechnie. To właśnie dzięki nim biegnące w podłoży kable elektryczne oraz teletechniczne są bezpieczne, a my możemy korzystać z możliwości, jakie dają. Oferta peszli jest obecnie tak szeroka, że każdy znajdzie takie rury osłonowe, które idealnie wpisują się w indywidualne preferencje.