Praktyczne zastosowanie trytytek

Praktyczne zastosowanie trytytek

Jednym z elementów wyposażenia każdego sklepu elektrycznego są także akcesoria ułatwiające montaż wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych. Do nich należy także trytytka, cienka opaska zaciskowa wykonana z wysokiej jakości plastiku, praktyczna i użyteczna dla zaciskania kabli przy tworzeniu instalacji elektrycznych. Obecnie na wyposażeniu sklepów elektrycznych dostępne są trytytki różnych rozmiarów, mowa tutaj o długości oraz szerokości, ale także różnych kolorach, aby móc stosować je według ustalonego wcześniej schematu.

Trytytka zazwyczaj dostępna jest w kolorze białym bądź czarnym, z czego kolor biały wykorzystywany jest wewnątrz budynków, a kolor czarny o nieco innej budowie i większej odporności na warunki atmosferyczne, wykorzystywany jest na zewnątrz. Na życzenie klienta trytytka może mieć kolor czerwony, żółty, zielony, brązowy czy pomarańczowy, a każda z nich oznacza się wysoką jakością wykonania z tworzywa sztucznego. To doskonały sposób na łączenie kabli elektrycznych, rur i innych elementów.

Szeroki wybór artykułów elektrycznych znajdziecie w ofercie sklepu elektryczny.pl. Oferują produkty znanych producentów w atrakcyjnych cenach.